2011-01-14

szaro, buro... tak jak lubie (lubiMY) :) czyli o matowym srebrze (o bogactwie) calej idei

Zmiany są potrzebne. A ze najlatwiej jest wprowadzac je w zycie w raz z pierwszym dniem roku, pierwszym dniem miesiąca czy tez wraz z poniedzialkiem... oto nastal sądny dzien.

Szaro, ale nie nudno, mam nadzieje.
Na bazalnym (nie banalnym wszakze) szarym tle mozna samemu wyksztalcic sobie opinie, nie nacechowaną ani nachalną kolorystyką , ani tez  narzuconą formą ...  Tutaj smaki, zapachy, dzwieki, slowa... mają byc wylacznie impresyjną refleksją , mają pobudzac do tworczych dzialan i altruizmu dzielenia sie tym, co nam sprawia radosc...
A ze zycie i otaczajacy nas swiat ma tyle do zaoferowania, nigdy nie braknie pasji, fascynacji i tematow.
Do opisania, do sfotografowania, do ugotowania, ...

Zycze Tym, ktorzy uczeszczają naszą przestrzen tworczo-odtworczą i "popelniają" wszelkie slowa krytyczno-natchnieniodajne, azeby odnalezli Tutaj jakąs doze energii, moze inspiracji, a na pewno odskoczni od codziennych spraw i "nie-estetycznych" informacji dnia codziennego.

Tutaj pogoda jest rozna. Raz rozswietlenie jesiennym sloncem, innym razem pochmurne i rozlane w ulewnych miejskich wodo-spadach, rozwiane polnocno-wschodnim frontem znad Francji w kierunku Polski... ale jedno jest pewne, nam jest dobrze, bo nie ma  n i e o d p o w i e d n i ej  pogody, jestesmy ewentualnie  nieodpowiednio ubrani!
Zarzucajac na ramiona radosc tworzenia i pasje, a na glowe pelna pomyslow nakladajac kaszkiet co by nie ulatnialy sie nadmiernie, brniemy przez szarosc, z usmiechem... kto sie dolaczy do nas?!  :)


4 komentarze:

  1. A zatem zapraszam! i cichutko przyznam sie, ze tez zagladam :) na druga strone :) Pozdrawiam!!!!!

    OdpowiedzUsuń
  2. :) no to w drogę! bo widzę że się rozsiedliśmy trochę leniwie ;) - czyżby to Łuk Przyjaźni (inaczej zwany Wielkim Łukiem)?

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wizytę...